COVID-19

Vážení čitatelia, v súvislosti s mimoriadnou situáciou na Slovensku a v súlade s opatreniami prijatými Slovenskou vládou a Mestom Holíč Vám oznamujeme, že knižnica bude od 1.4. 2020 poskytovať nasledovné služby pre verejnosť:

- donášková služba pre seniorov a ohrozené skupiny obyvateľov po telefonickom dohovore ( tel.č. 668 30 57 ) prostredníctvom dobrovoľníkov, organizovaných mestským úradom
- knižnica bude pre verejnosť otvorená v pracovné dni v čase od 14°° do 16°° hod. Čitatelia budú musieť vstupovať do knižnice postupne a s ochrannými pomôckami, t.j. rúškou a rukavicami.

Ďakujeme za pochopenie. Snažíme sa chrániť Vás a zároveň aj nás.