Adventné čítanie

Mestská knižnica 30. novembra 2018 v priestoroch Zámockej vinárne v Holíči zorganizovala poeticko-literárne pásmo „Adventné čítanie". V troch blokoch bola predstavená tvorba miestnych autorov a vyprevadená k čitateľovi detská kniha povestí Tajuplné povesti o slovenských hradoch a zámkoch od spisovateľky Renáty Matúškovej. Sviatočnú atmosféru dotvárali vianočné melódie v podaní Kamila Veselského a Petra Kovárika. Mestská knižnica týmto podujatím uzatvorila projekt Knižnica pre všetkých podporeného z Fondu na podporu umenia.