Alica v krajine zázrakov a...

Mestská knižnica 16. novembra 2018 v priestoroch knižnice zorganizovala pre najmenších čitateľov workshop „Alica v krajine zázrakov a...". V rámci aktivít prebehli besedy o slovenských povestiach so spisovateľkou Renátou Matuškovou. V pripravenom pásme študentky SOŠ J. Čabelku predviedli rôzne metódy dramatizovaného čítania, zahrali divadielko o Červenej repe a v tvorivých dielničkách maľovali ilustrácie rozprávok . Mestská knižnica týmto podujatím pokračovala v projekte Knižnica pre všetkých podporeného z Fondu na podporu umenia.